+48 32 449-00-00 Facebook Linkedin

Zespół

specjaliści
S plastic

Nasi eksperci

Największą siłą naszego zespołu jest wieloletnie doświadczenie i znajomość tworzyw sztucznych. Od ponad 25 lat służymy klientom pomocą w projektowaniu i produkcji indywidualnych rozwiązań z tworzyw sztucznych. Dzięki doświadczeniu naszego działu technicznego oraz pracowników produkcji wielokrotnie sprostaliśmy wyzwaniom, których nikt inny nie chciał się podjąć.

Nasz dział techniczno-konstrukcyjny to:

mgr inż. Edward Andrejczuk

Absolwent Politechniki Wrocławskiej

Od ponad 30 lat związany z produkcją z tworzyw sztucznych.
Odpowiedzialny za procesy produkcyjne, wdrożeniowe oraz przygotowywanie prototypów i wykonanie produktów innowacyjnych.

mgr inż. Marzena Włoszek-Śliwa

Absolwentka Politechniki Krakowskiej

Z firmą związana od 15 lat. Odpowiedzialna za projekty instalacji podziemnych: zbiorniki podziemne, studnie, separatory, kolektory.

mgr inż. Marek Michna

Kierownik Działu Techniczno-Konstrukcyjnego, absolwent ATH Bielsko-Biała

Od ponad 18 lat związany z firmą.
Odpowiedzialny za projekty innowacyjne, instalacje technologiczne, zbiorniki, projekty wymagające odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego oraz dodatkowej certyfikacji.

mgr inż. Tomasz Pająk

Absolwent ATH Bielsko-Biała

Od 10 lat związany z firmą. Odpowiedzialny za projekty zabezpieczeń przeciwzalewowych, zbiorników wolnostojących, instalacji technologicznych, projektowanie 3D wyrobów nietypowych.

Dział produkcji składa się z grupy ponad 30 pracowników, ich doświadczenie poparte jest posiadanymi certyfikatami i przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem w produkcji tworzyw sztucznych. Średni staż pracy pracowników produkcyjnych naszej spółki wynosi ponad 15 lat.

Nasz dział robót zewnętrznych to:

Leszek Burda

Kierownik Działu Robót Zewnętrznych

Z firmą związany od początku jej działalności. Od ponad 30 lat kieruje budowami na terenie całego kraju. Odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie oferty oraz nadzór nad prowadzonymi robotami.

Dariusz Kosko

Brygadzista Działu Robót Zewnętrznych

Z firmą związany od 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji wykonanych z tworzyw sztucznych oraz innych materiałów. Odpowiedzialny za nadzór nad prowadzonymi robotami na budowach na terenie kraju i zagranicy.

Dział robót zewnętrznych składa się z grupy ponad 20 osób, które od wielu lat realizują kontrakty na terenie Polski i poza granicami naszego kraju.

EnglishGerman