Rury SPS

Rury strukturalne dwuwarstwowe SPS PEHD

Rury SPS produkowane są w zakresie średnic od 600 mm do 3500 mm w dowolnej długości oraz w klasach sztywności obwodowej od SN2 do SN16. Wykonane są zgodnie z Normą PN EN 13476-2 typ A metodą nawojową.
Znajdują zastosowanie w wielu obszarach, gdzie posadawiane są w zróżnicowanych warunkach gruntowo – wodnych oraz obciążeniowych. Mogą być używane do budowy grawitacyjnych systemów wodociągowych, przepustów, budowy zbiorników podziemnych i naziemnych, separatorów, osadników, studni oraz pompowni. Dzięki konstrukcji wykonanej z polietylenu oraz nowoczesnych technologii produkcji rury strukturalne SPS to produkty trwałe i odporne na korozję, co jest istotne przy przechowywaniu i przesyle rożnego rodzaju substancji.

Mamy możliwość wykonania rur w dowolnym kolorze zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym. Natomiast standardem magazynowym jest kolor czarno-czarny i czarno-szary.
Na życzenie klienta rury SPS mogą zostać wyprodukowane z materiałów z atestem higienicznym pozwalającym na ich użycie do wody pitnej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów produkcji nasze rury mogą być wykonane z materiału PE-RC, PE100 lub z innym dodatkiem w zależności od preferencji klienta (z powłoką antystatyczną, antybakteryjną, itp.)